faza zasadnicza

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

13-10-2018 11:00
mecz nr: 1
MMKS II Kędzierzyn - KoźleAZS PWSZ I Nysa2:3 23:25 25:18 25:19 22:25 12:15
13-10-2018 10:00
mecz nr: 2
UKS Mickiewicz KluczborkMGOKIS Praszka3:0 25:6 25:13 25:10
13-10-2018 11:00
mecz nr: 3
UKS Strzelce OpolskieAZS PWSZ II Nysa0:3 15:25 9:25 19:25

Kolejka nr 2wróć na początek

20-10-2018 13:00
mecz nr: 4
MGOKIS PraszkaUKS Strzelce Opolskie
20-10-2018 14:00
mecz nr: 5
AZS PWSZ I NysaUKS Mickiewicz Kluczbork
20-10-2018 11:00
mecz nr: 6
MMKS I Kędzierzyn - KoźleMMKS II Kędzierzyn - Koźle

Kolejka nr 3wróć na początek

27-10-2018 10:00
mecz nr: 7
UKS Mickiewicz KluczborkMMKS I Kędzierzyn - Koźle
27-10-2018 11:00
mecz nr: 8
UKS Strzelce OpolskieAZS PWSZ I Nysa
27-10-2018 11:00
mecz nr: 9
AZS PWSZ II NysaMGOKIS Praszka

Kolejka nr 4wróć na początek

08-11-2018 17:30
mecz nr: 10
AZS PWSZ I NysaAZS PWSZ II Nysa
10-11-2018 11:00
mecz nr: 11
MMKS I Kędzierzyn - KoźleUKS Strzelce Opolskie
10-11-2018 13:00
mecz nr: 12
MMKS II Kędzierzyn - KoźleUKS Mickiewicz Kluczbork

Kolejka nr 5wróć na początek

17-11-2018 11:00
mecz nr: 13
UKS Strzelce OpolskieMMKS II Kędzierzyn - Koźle
17-11-2018 11:00
mecz nr: 14
AZS PWSZ II NysaMMKS I Kędzierzyn - Koźle
17-11-2018 16:00
mecz nr: 15
MGOKIS PraszkaAZS PWSZ I Nysa

Kolejka nr 6wróć na początek

24-11-2018 16:00
mecz nr: 16
MGOKIS PraszkaMMKS I Kędzierzyn - Koźle
24-11-2018 11:00
mecz nr: 17
AZS PWSZ II NysaMMKS II Kędzierzyn - Koźle
24-11-2018 11:00
mecz nr: 18
UKS Strzelce OpolskieUKS Mickiewicz Kluczbork

Kolejka nr 7wróć na początek

01-12-2018 10:00
mecz nr: 19
UKS Mickiewicz KluczborkAZS PWSZ II Nysa
01-12-2018 13:00
mecz nr: 20
MMKS II Kędzierzyn - KoźleMGOKIS Praszka
01-12-2018 11:00
mecz nr: 21
MMKS I Kędzierzyn - KoźleAZS PWSZ I Nysa

Kolejka nr 8wróć na początek

08-12-2018 14:00
mecz nr: 22
AZS PWSZ I NysaMMKS II Kędzierzyn - Koźle
08-12-2018 18:00
mecz nr: 23
MGOKIS PraszkaUKS Mickiewicz Kluczbork
08-12-2018 11:00
mecz nr: 24
AZS PWSZ II NysaUKS Strzelce Opolskie

Kolejka nr 9wróć na początek

15-12-2018 11:00
mecz nr: 25
UKS Strzelce OpolskieMGOKIS Praszka
15-12-2018 10:00
mecz nr: 26
UKS Mickiewicz KluczborkAZS PWSZ I Nysa
15-12-2018 11:00
mecz nr: 27
MMKS II Kędzierzyn - KoźleMMKS I Kędzierzyn - Koźle

Kolejka nr 10wróć na początek

19-12-2018 17:30
mecz nr: 28
MMKS I Kędzierzyn - KoźleUKS Mickiewicz Kluczbork
19-12-2018 17:30
mecz nr: 29
AZS PWSZ I NysaUKS Strzelce Opolskie
19-12-2018 18:00
mecz nr: 30
MGOKIS PraszkaAZS PWSZ II Nysa

Kolejka nr 11wróć na początek

03-01-2019 17:30
mecz nr: 31
AZS PWSZ II NysaAZS PWSZ I Nysa
05-01-2019 11:00
mecz nr: 32
UKS Strzelce OpolskieMMKS I Kędzierzyn - Koźle
05-01-2019 10:00
mecz nr: 33
UKS Mickiewicz KluczborkMMKS II Kędzierzyn - Koźle

Kolejka nr 12wróć na początek

12-01-2019
mecz nr: 34
MMKS II Kędzierzyn - KoźleUKS Strzelce Opolskie
12-01-2019
mecz nr: 35
MMKS I Kędzierzyn - KoźleAZS PWSZ II Nysa
12-01-2019 14:00
mecz nr: 36
AZS PWSZ I NysaMGOKIS Praszka

Kolejka nr 13wróć na początek

19-01-2019
mecz nr: 37
MMKS I Kędzierzyn - KoźleMGOKIS Praszka
19-01-2019
mecz nr: 38
MMKS II Kędzierzyn - KoźleAZS PWSZ II Nysa
19-01-2019 10:00
mecz nr: 39
UKS Mickiewicz KluczborkUKS Strzelce Opolskie

Kolejka nr 14wróć na początek

23-01-2019 16:00
mecz nr: 40
AZS PWSZ II NysaUKS Mickiewicz Kluczbork
23-01-2019 18:00
mecz nr: 41
MGOKIS PraszkaMMKS II Kędzierzyn - Koźle
23-01-2019 18:00
mecz nr: 42
AZS PWSZ I NysaMMKS I Kędzierzyn - Koźle