faza zasadnicza - rozgrywki OZPS

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

29-10-2016 11:00
mecz nr: 1
MMKS I Kędzierzyn - KoźleMGOKiS Praszka3:0 25:12 25:9 25:13
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
29-10-2016 11:00
mecz nr: 2
NTSK NysaMMKS II Kędzierzyn - Koźle1:3 20:25 22:25 25:22 18:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
29-10-2016 11:00
mecz nr: 3
ECO AZS Uni OpoleOKS Olesno3:1 25:20 25:20 23:25 25:20
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
29-10-2016 11:00
mecz nr: 4
UKS Jedynka KluczborkLUKS Sukces Komprachcice3:0 25:15 25:17 25:9
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 2wróć na początek

05-11-2016 13:00
mecz nr: 5
MMKS II Kędzierzyn - KoźleECO AZS Uni Opole1:3 16:25 25:27 26:24 20:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
05-11-2016 11:00
mecz nr: 6
MGOKiS PraszkaNTSK Nysa0:3 10:25 14:25 16:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
05-11-2016 11:00
mecz nr: 7
UKS Jedynka KluczborkMMKS I Kędzierzyn - Koźle0:3 13:25 15:25 15:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
05-11-2016 11:00
mecz nr: 8
OKS OlesnoLUKS Sukces Komprachcice3:2 19:25 25:11 25:13 24:26 15:2
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 3wróć na początek

12-11-2016 11:00
mecz nr: 9
NTSK NysaUKS Jedynka Kluczbork3:1 15:25 25:18 25:22 25:21
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
12-11-2016 11:00
mecz nr: 10
ECO AZS Uni OpoleMGOKiS Praszka3:0 25:19 25:9 25:11
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
12-11-2016 11:00
mecz nr: 11
OKS OlesnoMMKS II Kędzierzyn - Koźle3:2 21:25 25:9 25:20 24:26 15:10
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
10-11-2016 18:00
mecz nr: 12
MMKS I Kędzierzyn - KoźleLUKS Sukces Komprachcice3:0 25:10 25:12 25:8
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 4wróć na początek

19-11-2016 11:00
mecz nr: 13
OKS OlesnoMGOKiS Praszka3:0 25:14 25:20 25:17
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
19-11-2016 11:00
mecz nr: 14
UKS Jedynka KluczborkECO AZS Uni Opole2:3 25:23 23:25 20:25 25:23 12:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
19-11-2016 13:00
mecz nr: 15
MMKS I Kędzierzyn - KoźleNTSK Nysa3:0 25:6 25:21 25:21
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
01-12-2016 17:00
mecz nr: 16
LUKS Sukces KomprachciceMMKS II Kędzierzyn - Koźle0:3 24:26 13:25 19:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 5wróć na początek

26-11-2016 11:00
mecz nr: 17
ECO AZS Uni OpoleMMKS I Kędzierzyn - Koźle2:3 14:25 25:23 21:25 25:14 13:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
26-11-2016 11:00
mecz nr: 18
OKS OlesnoUKS Jedynka Kluczbork3:1 25:20 24:26 26:24 26:24
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
26-11-2016 11:00
mecz nr: 19
MMKS II Kędzierzyn - KoźleMGOKiS Praszka3:1 25:17 25:21 20:25 25:7
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
26-11-2016 10:00
mecz nr: 20
NTSK NysaLUKS Sukces Komprachcice3:0 25:9 25:16 25:14
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 6wróć na początek

03-12-2016 13:00
mecz nr: 21
UKS Jedynka KluczborkMMKS II Kędzierzyn - Koźle3:1 25:22 16:25 25:22 26:24
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
03-12-2016 13:00
mecz nr: 22
MMKS I Kędzierzyn - KoźleOKS Olesno3:0 25:12 25:20 25:14
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
03-12-2016 11:00
mecz nr: 23
NTSK NysaECO AZS Uni Opole3:1 22:25 25:23 25:17 25:14
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
03-12-2016 11:00
mecz nr: 24
MGOKiS PraszkaLUKS Sukces Komprachcice1:3 11:25 25:19 20:25 19:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 7wróć na początek

10-12-2016 11:00
mecz nr: 25
OKS OlesnoNTSK Nysa3:1 25:16 20:25 25:12 27:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
10-12-2016 13:00
mecz nr: 26
MMKS II Kędzierzyn - KoźleMMKS I Kędzierzyn - Koźle1:3 10:25 14:25 25:20 26:28
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
10-12-2016 11:00
mecz nr: 27
MGOKiS PraszkaUKS Jedynka Kluczbork0:3 14:25 25:27 18:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
10-12-2016 11:00
mecz nr: 28
ECO AZS Uni OpoleLUKS Sukces Komprachcice3:0 25:12 25:6 25:19
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 8wróć na początek

17-12-2016 11:00
mecz nr: 29
MGOKiS PraszkaMMKS I Kędzierzyn - Koźle0:3 11:25 7:25 11:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
17-12-2016 11:00
mecz nr: 30
MMKS II Kędzierzyn - KoźleNTSK Nysa3:1 25:12 25:16 19:25 25:23
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
04-12-2016 10:00
mecz nr: 31
LUKS Sukces KomprachciceUKS Jedynka Kluczbork0:3 14:25 17:25 17:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
17-12-2016 11:00
mecz nr: 32
OKS OlesnoECO AZS Uni Opole3:2 23:25 16:25 25:14 25:21 15:13
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 9wróć na początek

07-01-2017 11:00
mecz nr: 33
ECO AZS Uni OpoleMMKS II Kędzierzyn - Koźle2:3 22:25 20:25 26:24 25:11 11:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
07-01-2017 11:00
mecz nr: 34
NTSK NysaMGOKiS Praszka3:0 25:22 25:15 25:17
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
05-01-2017 17:00
mecz nr: 35
LUKS Sukces KomprachciceOKS Olesno0:3 16:25 19:25 5:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
07-01-2017 13:00
mecz nr: 36
MMKS I Kędzierzyn - KoźleUKS Jedynka Kluczbork3:0 25:23 25:15 26:24
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 10wróć na początek

14-01-2017 11:00
mecz nr: 37
UKS Jedynka KluczborkNTSK Nysa3:0 25:12 25:13 25:21
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
17-01-2017 17:00
mecz nr: 38
MGOKiS PraszkaECO AZS Uni Opole1:3 20:25 26:24 22:25 9:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
14-01-2017 10:00
mecz nr: 39
LUKS Sukces KomprachciceMMKS I Kędzierzyn - Koźle1:3 23:25 16:25 28:26 22:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
19-01-2017 16:30
mecz nr: 40
MMKS II Kędzierzyn - KoźleOKS Olesno3:1 26:24 25:18 23:25 25:10
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 11wróć na początek

21-01-2017 9:30
mecz nr: 41
MGOKiS PraszkaOKS Olesno0:3 11:25 19:25 17:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
21-01-2017 11:00
mecz nr: 42
ECO AZS Uni OpoleUKS Jedynka Kluczbork3:0 25:20 25:19 25:22
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
21-01-2017 11:00
mecz nr: 43
MMKS II Kędzierzyn - KoźleLUKS Sukces Komprachcice3:0 25:12 25:12 25:6
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
21-01-2017 11:00
mecz nr: 44
NTSK NysaMMKS I Kędzierzyn - Koźle1:3 17:25 25:23 6:25 18:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 12wróć na początek

28-01-2017 15:00
mecz nr: 45
MMKS I Kędzierzyn - KoźleECO AZS Uni Opole0:3 23:25 22:25 20:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
28-01-2017 11:00
mecz nr: 46
UKS Jedynka KluczborkOKS Olesno3:2 24:26 25:20 25:20 17:25 15:12
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
28-01-2017 10:00
mecz nr: 47
LUKS Sukces KomprachciceNTSK Nysa0:3 4:25 12:25 14:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
28-01-2017 11:00
mecz nr: 48
MGOKiS PraszkaMMKS II Kędzierzyn - Koźle0:3 9:25 10:25 20:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 13wróć na początek

04-02-2017 11:00
mecz nr: 49
MMKS II Kędzierzyn - KoźleUKS Jedynka Kluczbork3:0 25:14 25:15 25:16
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
04-02-2017 11:00
mecz nr: 50
OKS OlesnoMMKS I Kędzierzyn - Koźle0:3 15:25 21:25 18:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
02-02-2017 17:00
mecz nr: 51
LUKS Sukces KomprachciceMGOKiS Praszka2:3 24:26 21:25 26:24 25:22 13:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
04-02-2017 11:00
mecz nr: 52
ECO AZS Uni OpoleNTSK Nysa3:0 25:12 25:22 25:22
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 14wróć na początek

07-02-2017 17:30
mecz nr: 53
NTSK NysaOKS Olesno1:3 14:25 22:25 25:15 22:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
09-02-2017 16:30
mecz nr: 54
MMKS I Kędzierzyn - KoźleMMKS II Kędzierzyn - Koźle3:0 25:18 25:16 25:20
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
09-02-2017 17:00
mecz nr: 55
LUKS Sukces KomprachciceECO AZS Uni Opole0:3 19:25 11:25 9:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
11-02-2017 11:00
mecz nr: 56
UKS Jedynka KluczborkMGOKiS Praszka3:0 25:8 25:15 25:19
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS: