faza zasadnicza

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

06-11-2016 16:00
mecz nr: 1
UKS Jedynka KluczborkMKS Pogoń Prudnik3:0 25:8 25:8 25:13
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
06-11-2016 16:00
mecz nr: 2
OKS OlesnoMGOKiS Praszka3:0 25:19 25:19 25:22
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
06-11-2016 11:00
mecz nr: 3
NTSK NysaMMKS Kędzierzyn - Koźle0:3 17:25 22:25 22:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 2wróć na początek

13-11-2016 11:00
mecz nr: 4
MKS Pogoń PrudnikMMKS Kędzierzyn - Koźle0:3 12:25 15:25 6:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
13-11-2016 11:00
mecz nr: 5
MGOKiS PraszkaNTSK Nysa0:3 15:25 17:25 8:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
13-11-2016 11:00
mecz nr: 6
UKS Jedynka KluczborkOKS Olesno3:1 25:9 25:20 19:25 25:14
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 3wróć na początek

20-11-2016 11:00
mecz nr: 7
OKS OlesnoMKS Pogoń Prudnik3:0 25:7 25:16 25:6
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
20-11-2016 11:00
mecz nr: 8
NTSK NysaUKS Jedynka Kluczbork0:3 8:25 16:25 7:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
20-11-2016 11:00
mecz nr: 9
MGOKiS PraszkaMMKS Kędzierzyn - Koźle0:3 11:25 18:25 21:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 4wróć na początek

18-12-2016 11:00
mecz nr: 10
MKS Pogoń PrudnikMGOKiS Praszka2:3 27:25 14:25 25:22 15:25 13:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
27-11-2016 11:00
mecz nr: 11
UKS Jedynka KluczborkMMKS Kędzierzyn - Koźle3:0 25:16 25:16 27:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
22-11-2016 18:00
mecz nr: 12
OKS OlesnoNTSK Nysa3:1 25:13 15:25 25:22 25:18
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 5wróć na początek

04-12-2016 11:00
mecz nr: 13
NTSK NysaMKS Pogoń Prudnik3:0 25:15 25:16 25:9
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
04-12-2016 13:00
mecz nr: 14
MMKS Kędzierzyn - KoźleOKS Olesno3:0 25:22 25:19 25:23
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
04-12-2016 16:00
mecz nr: 15
MGOKiS PraszkaUKS Jedynka Kluczbork0:3 3:25 12:25 10:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 6wróć na początek

11-12-2016 11:00
mecz nr: 16
MKS Pogoń PrudnikUKS Jedynka Kluczbork0:3 4:25 16:25 8:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
08-12-2016 17:00
mecz nr: 17
MGOKiS PraszkaOKS Olesno0:3 3:25 13:25 12:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
11-12-2016 13:00
mecz nr: 18
MMKS Kędzierzyn - KoźleNTSK Nysa3:2 22:25 25:21 25:20 22:25 15:5
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 7wróć na początek

15-01-2017 13:00
mecz nr: 19
MMKS Kędzierzyn - KoźleMKS Pogoń Prudnik3:0 25:14 25:11 25:13
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
15-01-2017 11:00
mecz nr: 20
NTSK NysaMGOKiS Praszka3:0 25:6 25:13 25:10
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
11-01-2017 17:00
mecz nr: 21
OKS OlesnoUKS Jedynka Kluczbork0:3 17:25 19:25 20:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 8wróć na początek

22-01-2017 11:00
mecz nr: 22
MKS Pogoń PrudnikOKS Olesno0:3 9:25 15:25 11:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
02-02-2017 15:30
mecz nr: 23
UKS Jedynka KluczborkNTSK Nysa3:0 25:9 25:18 25:8
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
22-01-2017 13:00
mecz nr: 24
MMKS Kędzierzyn - KoźleMGOKiS Praszka3:0 25:19 25:10 25:10
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 9wróć na początek

29-01-2017 18:00
mecz nr: 25
MGOKiS PraszkaMKS Pogoń Prudnik3:0 25:16 25:17 25:13
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
29-01-2017 11:00
mecz nr: 26
MMKS Kędzierzyn - KoźleUKS Jedynka Kluczbork1:3 25:21 21:25 20:25 15:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
29-01-2017 14:00
mecz nr: 27
NTSK NysaOKS Olesno3:1 25:17 25:14 18:25 25:22
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 10wróć na początek

05-02-2017 11:00
mecz nr: 28
MKS Pogoń PrudnikNTSK Nysa0:3 16:25 5:25 12:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
05-02-2017 11:00
mecz nr: 29
OKS OlesnoMMKS Kędzierzyn - Koźle3:2 23:25 25:12 25:18 22:25 15:5
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
05-02-2017 11:00
mecz nr: 30
UKS Jedynka KluczborkMGOKiS Praszka3:0 25:16 25:7 25:12
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS: