faza zasadnicza

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

22-10-2016 17:00
mecz nr: 1
SPS GłogówekMMKS Kędzierzyn - Koźle3:2 18:25 23:25 25:19 25:17 15:6
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
22-10-2016 17:00
mecz nr: 2
LUKS Azymek ZdzieszowiceAZS PWSZ Nysa3:0 25:21 25:19 25:19
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
23-10-2016 17:30
mecz nr: 3
MKS Pogoń PrudnikKS MIRAŻ Głubczyce3:0 25:17 25:17 25:22
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 2wróć na początek

05-11-2016 12:00
mecz nr: 4
AZS PWSZ NysaMKS Pogoń Prudnik3:0 25:20 25:16 25:22
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
05-11-2016 11:00
mecz nr: 5
MMKS Kędzierzyn - KoźleLUKS Azymek Zdzieszowice0:3 23:25 21:25 22:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
05-11-2016 18:00
mecz nr: 6
NKS Start NamysłówSPS Głogówek2:3 25:23 26:28 25:22 18:25 14:16
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 3wróć na początek

19-11-2016 17:00
mecz nr: 7
LUKS Azymek ZdzieszowiceNKS Start Namysłów0:3 11:25 21:25 22:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
08-01-2017 17:30
mecz nr: 8
MKS Pogoń PrudnikMMKS Kędzierzyn - Koźle1:3 13:25 25:22 22:25 22:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
19-11-2016 17:00
mecz nr: 9
KS MIRAŻ GłubczyceAZS PWSZ Nysa0:3 17:25 21:25 21:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 4wróć na początek

26-11-2016 13:00
mecz nr: 10
MMKS Kędzierzyn - KoźleKS MIRAŻ Głubczyce3:0 25:15 25:21 25:22
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
26-11-2016 18:00
mecz nr: 11
NKS Start NamysłówMKS Pogoń Prudnik3:0 25:14 25:23 25:23
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
26-11-2016 17:00
mecz nr: 12
SPS GłogówekLUKS Azymek Zdzieszowice3:2 25:21 25:15 24:26 17:25 15:11
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 5wróć na początek

04-12-2016 17:30
mecz nr: 13
MKS Pogoń PrudnikSPS Głogówek0:3 19:25 10:25 22:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
03-12-2016 18:00
mecz nr: 14
NKS Start NamysłówKS MIRAŻ Głubczyce3:0 25:18 25:20 25:17
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
03-12-2016 14:00
mecz nr: 15
AZS PWSZ NysaMMKS Kędzierzyn - Koźle3:0 25:16 25:23 25:22
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 6wróć na początek

10-12-2016 18:00
mecz nr: 16
NKS Start NamysłówAZS PWSZ Nysa3:0 25:18 25:13 25:22
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
10-12-2016 17:00
mecz nr: 17
SPS GłogówekKS MIRAŻ Głubczyce3:0 25:15 25:21 25:18
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
10-12-2016 17:00
mecz nr: 18
LUKS Azymek ZdzieszowiceMKS Pogoń Prudnik3:1 23:25 25:20 25:19 25:23
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 7wróć na początek

17-12-2016 17:00
mecz nr: 19
KS MIRAŻ GłubczyceLUKS Azymek Zdzieszowice0:3 18:25 18:25 15:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
17-12-2016 12:00
mecz nr: 20
AZS PWSZ NysaSPS Głogówek3:0 25:20 25:19 25:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
17-12-2016 13:00
mecz nr: 21
MMKS Kędzierzyn - KoźleNKS Start Namysłów1:3 25:19 21:25 22:25 23:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 8wróć na początek

14-01-2017 11:00
mecz nr: 22
MMKS Kędzierzyn - KoźleSPS Głogówek1:3 17:25 22:25 25:23 24:26
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
14-01-2017 12:00
mecz nr: 23
AZS PWSZ NysaLUKS Azymek Zdzieszowice3:0 28:26 25:21 25:22
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
14-01-2017 17:00
mecz nr: 24
KS MIRAŻ GłubczyceMKS Pogoń Prudnik3:1 25:21 17:25 25:20 25:20
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 9wróć na początek

21-01-2017 17:30
mecz nr: 25
MKS Pogoń PrudnikAZS PWSZ Nysa1:3 11:25 25:21 11:25 21:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
21-01-2017 17:00
mecz nr: 26
LUKS Azymek ZdzieszowiceMMKS Kędzierzyn - Koźle3:2 20:25 25:22 19:25 25:13 15:11
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
21-01-2017 17:00
mecz nr: 27
SPS GłogówekNKS Start Namysłów0:3 22:25 20:25 19:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 10wróć na początek

28-01-2017 18:00
mecz nr: 28
NKS Start NamysłówLUKS Azymek Zdzieszowice3:0 27:25 25:18 25:23
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
28-01-2017 13:00
mecz nr: 29
MMKS Kędzierzyn - KoźleMKS Pogoń Prudnik3:1 25:19 25:22 21:25 25:23
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
28-01-2017 12:00
mecz nr: 30
AZS PWSZ NysaKS MIRAŻ Głubczyce3:0 25:16 25:16 25:12
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 11wróć na początek

04-02-2017 17:00
mecz nr: 31
KS MIRAŻ GłubczyceMMKS Kędzierzyn - Koźle1:3 20:25 17:25 25:23 20:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
05-02-2017 17:30
mecz nr: 32
MKS Pogoń PrudnikNKS Start Namysłów1:3 25:19 15:25 16:25 18:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
04-02-2017 17:00
mecz nr: 33
LUKS Azymek ZdzieszowiceSPS Głogówek2:3 25:18 25:20 25:27 18:25 6:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 12wróć na początek

11-02-2017 17:00
mecz nr: 34
SPS GłogówekMKS Pogoń Prudnik0:3 27:29 19:25 23:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
11-02-2017 15:00
mecz nr: 35
KS MIRAŻ GłubczyceNKS Start Namysłów2:3 13:25 25:23 25:17 14:25 8:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
11-02-2017 17:00
mecz nr: 36
MMKS Kędzierzyn - KoźleAZS PWSZ Nysa0:3 20:25 14:25 19:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 13wróć na początek

18-02-2017 12:00
mecz nr: 37
AZS PWSZ NysaNKS Start Namysłów1:3 17:25 25:22 23:25 18:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
18-02-2017 17:00
mecz nr: 38
KS MIRAŻ GłubczyceSPS Głogówek3:2 16:25 25:23 25:23 24:26 15:13
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
18-02-2017 18:00
mecz nr: 39
MKS Pogoń PrudnikLUKS Azymek Zdzieszowice1:3 17:25 25:22 16:25 21:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:

Kolejka nr 14wróć na początek

04-03-2017 17:00
mecz nr: 40
LUKS Azymek ZdzieszowiceKS MIRAŻ Głubczyce3:0 25:12 25:18 25:17
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
04-03-2017 17:00
mecz nr: 41
SPS GłogówekAZS PWSZ Nysa2:3 19:25 20:25 26:24 26:24 7:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS:
04-03-2017 18:00
mecz nr: 42
NKS Start NamysłówMMKS Kędzierzyn - Koźle3:1 25:21 23:25 25:15 25:19
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES:
AS: