PLPS i SUZUKI razem napędzają polską siatkówkę!

_PSU9400

Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej S.A. oraz SUZUKI MOTOR POLAND – japoński producent samochodów, motocykli i silników zaburtowych w dniu półfinałów Pucharu Polski w piłce siatkowej mężczyzn 2016, podpisały umowę sponsorską, która skutkuje zaopatrzeniem PLPS we flotę najnowocześniejszych samochodów marki Suzuki.

Nowy Partner Ligi wesprze w ramach działań sponsoringowych organizację Pucharu Polski kobiet i mężczyzn, jak i Superpucharu w rozgrywkach obu Lig.

– Suzuki Motor Poland od wielu lat angażuje się w projekty sportowe. W 2015 roku było sponsorem Pucharów Polski w siatkówce damskiej i męskiej, dlatego decyzja o podjęciu dalszej współpracy była dla nas oczywista. Mało która dyscyplina sportowa cieszy się taką popularnością i sympatią wśród kibiców. Siatkówka gromadzi przed telewizorami i na trybunach rzesze wiernych fanów, którzy tworzą znakomitą atmosferę wokół tej dyscypliny. To dla nas prawdziwa przyjemność być jednym ze sponsorów PLPS – powiedział Tomoyuki Shimazaki, Prezes Zarządu Suzuki Motor Poland sp. z o. o.

– Cieszymy się z możliwości współpracy z tak rozpoznawalną marką jak Suzuki. Po raz kolejny PLPS pozyskuje innowacyjnego i silnego partnera do wspólnych działań i projektów. Wierzymy, że synergia naszych działań przyniesie obopólne korzyści, w tym szczególnie wpłynie na dalszy wzrost prestiżu rozgrywek ligowej piłki siatkowej w naszym kraju – powiedział Jacek Kasprzyk, Prezes Zarządu PLPS S.A.

Umowa z Suzuki Motor Poland przewiduje współpracę z PLPS na trzy sezony, z rozgrywkami na przełomie lat 2017/2018 włącznie.

M.Sz.